אמנת הדבורים


תהליך ארס הדבורה

אנחנו אוהבים את הדבורים. אנחנו מתחייבים שהדבורים המשמשות למוצרי Bmanuka הן דבורים החיות בשמחה בסביבתן הטבעית ואינן נפגעות בתהליך איסוף הדבש או הארס. דבש מנוקה וארס הדבורה נאספים בתהליכים בטוחים המבטיחים כי אורך החיים, איכות החיים ויעילות הדבורים לא יפגעו. על מנת להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר של דבש מנוקה ושל ארס הדבורה, ולשמור על בריאות הדבורים, מגדלי הדבורים שעובדים איתנו בניו-זילנד ובעולם עוברים באופן קבוע הכשרות להבטחת רמת העבודה הגבוהה ביותר.

איסוף ארס הדבורה ללא פגיעה בדבורים.

אנחנו נשאלים כל הזמן אם הורגים דבורים כדי לחלץ את ארס הדבורים המשמש במוצרים שאנו מוכרים. התשובה: לעולם לא! אנחנו אוהבים דבורים ולעולם לא היינו תורמים להרס שלהן. אז איך מחלצים את ארס הדבורים? באמצעות שיטה ייחודית, פטנט חדשני שפותח על ידי מדענים ניו זילנדים ונמצא בשימוש מפוקח וזהיר בנקודות מעטות ברחבי העולם.

מדענים מניו זילנד פיתחו

מכשיר איסוף ארס שלא הורג את הדבורים. המכשיר מורכב מיריעות זכוכית המונחות בכוורת וביניהן אלקטרודות, המוליכות זרם חשמלי עדין בפולסים. כאשר הזרם מופעל, הדבורים נמשכות אליו באופן טבעי. עם נחיתת הדבורים על המשטח, הזרם החשמלי העדין גורם להן להוציא את העוקץ באופן אינסטינקטיבי, ופעולת השרירים הדוחפים את העוקץ גם מזרימה כמות קטנה של ארס בקצה העוקץ. הריח המופק בעת הפעלת העוקץ שלהן, גורם גם לשאר הדבורים בסביבה לעקוץ את יריעת הזכוכית. ארס זה נופל על הזכוכית בה הוא נאסף ומטוהר לאחסון, ומיובש בהקפאה כדי להבטיח שהחומרים הביו-אקטיביים של הארס לא יתפרקו. התהליך כולו מבוצע באופן שאינו פוגע בשגרת החיים של הדבורה בטבע. על מנת להכין גרם אחד של ארס יבש, יש צורך במיליון פיקדונות עוקץ על לוח איסוף. זו הסיבה שעלות מוצרי טיפוח העור של ארס הדבורים גבוהה כל כך.

שמירה על המשכיות כוורות דבש המנוקהו

אנחנו מקפידים מאד לבחור בספקים, העובדים בדרכים המשמרות את המשך האספקה של דבש המנוקה באמצעות שתילת שיחי מנוקה חדשים בכל שנה באיזורי הגידול שלהם בניו-זילנד. הדבורה היא התורמת העיקרית של הרכיבים הפעילים במוצרים המעולים שלנו. אנחנו מעריכים את הדבורים ועושים הכל על מנת לשמור עליהן, על איכות החיים שלהן ועל איכות התוצרים שלהם. בזכות אמנת הגנת הדבורים, בחירה במוצרי Bmanuka מבטיחה בחירה בשמירה על הדבורים.

0
    0
    העגלה שלי
      חזרה לעגלה
      דילוג לתוכן