בין יערות הקאווקה ליערות הקאימאנה בניו – זילנד, באיזור הררי וקשה לגישה פגשנו אוצר שנשמר בקפידה על ידי צאצאי המתיישבים – מגוון עשיר ונדיר של צמחיה ובעלי חיים ודבש המנוקה – הנאסף לכוורות הדבורים באיזור

הסיפור שלנו

הסיפור של Bmanuka מתחיל במסע שלנו לאיזור פראי ועשיר במשאבי טבע, שסיפק לאורך מאות שנים את צרכיהם של המתיישבים בו. בין יערות הקאווקה ליערות הקאימאנה בניו – זילנד, באיזור הררי וקשה לגישה פגשנו אוצר שנשמר בקפידה על ידי צאצאי המתיישבים – מגוון עשיר ונדיר של צמחיה ובעלי חיים ודבש המנוקה – הנאסף לכוורות הדבורים באיזור. כמו אז, גם היום, אוספים המתיישבים את דבש המנוקה העשיר והאיכותי כל כך תוך שמירה מלאה על הטבע ממנו הגיע לטובת הדורות הבאים.

מחקרים רבים בעולם כבר הוכיחו את סגולותיו האנטי דלקתיות (פי 4 מדבש רגיל) של דבש המנוקה. אלפים התאהבו בו בשל עושר הויטמינים, המינרלים וחומצות האמינו שהוא מכיל. שמחנו לגלות מהמקומיים, שדבש המנוקה יעיל מאד גם לטיפול וטיפוח עור הפנים – ומטפל בהצלחה בעור הנוטה לאקנה, מעודד ייצור קולגן ומסייע להתחדשות תאי העור.

דבש המנוקה אינו הסוד היחיד של הנשים המקומיות למראה עור צעיר ורענן, כך למדנו. שימוש בארס הדבורה הינה שיטה עתיקת יומין להזרמת דם לעור הפנים והפקת קולגן ואלסטין המייצרים אפקט פרו אייג׳ינג עוצמתי. שיטות מודרניות מאפשרות איסוף של ארס הדבורים בלי לפגוע בהן.

מוצרי הקוסמטיקה של Bmanuka פותחו על בסיס השפע שהטבע הניו זילנדי העניק לאדם – בלי להזיק לו כלל. המוצרים כוללים גם מרכיבים נוספים המופקים מצמחים הגדלים בניו זילנד, כדוגמת הקיווי, הפשתן המקומי (HERAKEKE), עץ הקוואי (KŌWHAI), עץ הקומראו (Kumerahou), עץ חג המולד הניו-זילנדי ועוד. יתרת המרכיבים בנוסחאות מוצרי הקוסמטיקה שלנו כולם טבעיים, לא מסונתזים, אינם מכילים פראבנים, SLS, פתאלאטים ולא חומרים מבעלי חיים.

מה לדבש מניו זילנד ולעור הפנים שלך?

דבש המנוקה מופק מפרחים של צמח המנוקה בניו-זילנד ושימש במשך שנים רבות את אנשי האזור לצרכי ריפוי. אחרי שנים של מחקרים מעמיקים התגלה שכל דבר שדבש המנוקה נוגע בו, הופך לגרסה הטובה ביותר של עצמו. הוכח כי הוא בעל יכולות נוגדות חמצון ואנטי בקטריאליות מופלאות. הוא מכיל פי 4 נוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים בהשוואה לדבש רגיל, מה שהופך אותו לרכיב מבוק ביותר עם קהל מעריצות אדוק, ביניהן מפורסמות כמו גווינת’ פאלטרו, קורטני קרדשיאן וסקרלט ג’והנסון. בין השאר הוכח, כי שימוש בדבש המנוקה במוצרי קוסמטיקה מסייע בריפוי והחלמת פצעים ופצעונים וטיפול בהתפרצויות אקנה, מזין את העור בלחות ואף מסייע בהרגעת עור מגורה, אקזמה ופסוריאזיס.

0
    0
    העגלה שלי
      חזרה לעגלה
      דילוג לתוכן