23/02/2022

פרו אייג’ינג: מה זה אומר והאם זה עובד?


כשמדברים על פרו אייג’ינג, מדברים על תחום מחקרי שנועד למצוא דרכים להשפיע על הדרכים בהן איברים שונים בגוף האדם מתבגרים כך שתהיינה אפשרות להחזיר את הגוף לאיזון, או למצוא את נקודת האיזון, ממנה הגוף וחלקיו חוזרים לחיוניות ואנרגיה גבוהה.

על כן, כל תגלית מדעית בתחום הפרו אייג’ינג כמו נועדה לייצר כלים כדי לשפר את ממד הבריאות, החיוניות ואף האסתטיקה בשלבי חיים מאוחרים יותר ו/או כדי לספק כלים לטיפולי פרו אייג’ינג שונים. ניתן לשער שהנחת המוצא של תחום הפרו אייג’ינג היא שתסמיני “ההזדקנות” נובעים מהגיל, והיכולת להתערב בתהליכים הללו יכולה לעזור לגוף להישאר חיוני, בריא ומאוזן גם לעבר גילאים מאוחרים יותר.  בין אם למנוע מחלות, לפתח ולשפר את איכות החיים ולהשפיע על המראה החיצוני.

נשים בחדר

איזה מוצר יכול לתמוך בטיפוח עור הפנים?

על כן, כל מוצר שיעזור בשיפור החיוניות, הבריאות ואף המראה החיצוני יכול להיחשב כמוצר פרו אייג’ינג, אם כי סביר שמדובר במושג שנוי במחלוקת בלי הסכמה אחידה לגביו בין נישות שונות בתעשייה. טיפולי פרו אייג’ינג שונים יכולים לכלול דווקא שגרת טיפוח לעור הפנים,  שנועדה להזין, להגן, ולתמוך את עור הפנים. ומעבר לכך, לטשטש את סימני הגיל ולעודד את העור להתחדש ולרפא את עצמו. תפקידם של סרומים בשגרת טיפוח זו היא להעניק לעור פנים ריכוז גבוה במיוחד של רכיבי טיפוח מסוימים כמו גם לשפר את ספיגתו של קרם טיפוח שניתן למרוח מעליו.

סרום מדבש המנוקה

חברת בימאנוקה החליטה לפתח את סדרת הפיתוח שלה, אשר במרכזה סרום פנים מדבש המנוקה. סרום זה מכיל ארס דבורה, אשר מגיע ומופק מדבורת דבש ניו זילנדית. מדובר בדבש טבעי שהדבורה עצמה מפיקה מצמח המאנוקה כמו גם חומצה היאלרונית טבעית. בימאנוקה מציעים מוצרי טיפוח נוספים המבוססים על עוקץ הדברה הניו זילנדית. כמו גם על רכיבים אחרים – כמו דבש, תמצית מעץ הקוואי, תמצית מעץ הקומראו, תמצית מקיווי,  ומפשתן מקומי. בעוד אין בין רכיבי התכשירים חומרי מבעלי חיים, פאראבנים או SLS.

רבות מאיתנו כבר מכירות מוצרי קוסמטיקה המכילים דבש, ויש כאלו שגם ממש אוהבות אותנו ומזהות שהדבש עושה טוב לעור הפנים שלהן. יש שיגידו שהדבש תורם להרגעת רגישות העור ואף מטפח אותו. ועם זאת, יש לציין, שלדעת רבים – דבש המאנוקה נחשב כפוטנטי במיוחד ואפילו כיעיל פי 4 מסוגי דבשים אחרים. דבש המאנוקה עשיר בחומצות אמינו, מינרלים וויטמינים ונודע עבור סגולותיו האנטי דלקתיות וביכולתם של רכיביו לעודד ייצור קולגן. בעוד שחלק מהאפקטים הפוטנציאליים לשימוש בדבש זה הם שיפור בגמישות והחלקת העור ואף תמיכה בחידוש תאי העור.

סרום עם ארס דבורים

חברת בימאנוקה חידשה כאשר בחרה להשתמש בארס שנמצא בארס הדבורה הניו זילנדית במסגרת הסרום שיצרה עבור סדרת ה-“ריקריאיישן” שלה. הארס נאסף במסגרת שיטות מודרניות מבלי לפגוע בדבורים. ישנן שמועות שהילידים עצמם, באזור הדבורים, נהגו להעניק לעצמם טיפולים כדרך עקיצות הדבורים כדי לקבל את ההשפעה “הרפואית” שיש ברכיבי הארס. בין ההשפעות הפוטנציאליות: שיפור ההרגשה הכללית, הגברת החוסן הפיזי, תמיכה במערכת הדם, וכן הלאה. ארס הדבורה כמו נמצא כיעיל מבחינה קוסמטית עקב המבנה הכימי הייחודי שלו, האנזימים שלו, וחומצות האמינו הייחודיות שלו שפועלות להמסת מעטפות תאי עור – עוזרות למרכיבים אחרים לחדור לתאים עצמם.  נוסף על כך, החלבונים בארס הדבורה עצמו אמורים לעורר את שרירי הפנים ובכך אפילו לתרום להרמת העור ולמראה עור מוצק וחלק.

אישה מחזיקה מוצר פרו אייג'ינג מחברת בימנוקה

פרטים נוספים על מוצרי בימאנוקה

ספציפית בסרום של בימאנוקה, ניתן למצוא גם תמצית מפרח ורד מוסקט, אשר עשיר בחומצות שומן אומגה 3 ו-6. נוכחותו תומכת בתיקון ובתחזוק עור בריא. חומצה היאלורונית תומכת במלאות ונפח עור הפנים, ולסרום עצמו מרקם קליל אף על פי שמכיל שמנים כמו חוחובה, חמנייה, זית, שיאה ואף ג’ל אלוורה.  יש שיגידו שהמרקם הקליל יכול להתאים במיוחד לצרכניות שיש להן עור פנים שמנוני, שרוצות לטפח את עורן מבלי להעמיס מוצרים שמרגישים להן “כבדים מדי”.

יש לציין שעקב הרכיבים השונים הייעודיים לסרומים, ולתכשירים קוסמטיים אחרים שניתן למצוא באתר בימאנוקה, המוצרים עצמם נחשבים כמוצרי קוסמטיקה וטיפוח יוקרתיים המכילים מרכיבים יקרים בעלי ערכים וסגולות ייחודיות. בין המוצרים באתר ניתן למצוא סרומים, קרם פנים ליום המתאים לשעות היום וחשיפה לשמש, קרם הזנה לילה המשמש בעיקר לפני השינה ולשעות החשוכות,  ג’ל לניקוי פנים פרו אייג’ינג ותכשירים קוסמטיים נוספים.


כתבות נוספות במרכז הידע שאולי תאהבי...

אישה מורחת קרם לטיפול באקנה

אילו תכשירים קוסמטיים מסייעים לטיפול באקנה?

קראו עוד >>

24/01/2023
אישה מורחת קרם פנים על טהרת דבש המנוקה

איך להאט את תהליך הזדקנות העור?

קראו עוד >>

22/11/2022
דבש המנוקה

הקשר בין דבש המנוקה ליופי וטיפוח

קראו עוד >>

23/02/2022
0
    0
    העגלה שלי
      חזרה לעגלה
      דילוג לתוכן