28/06/2021

סרום עם ארס דבורה ודבש מנוקה מבית “BManuka” הישראלית


בשגרת טיפוח עור הפנים, מקובל כי המוצר סרום נמצא בקבוצת הפריטים הנוספים, שבאים לסייע ולהעצים את הפעולה הטיפוחית. בעיקר במישור הפרו אייג’ינג, שמשמעותו: לוחמה וטשטוש סימני הגיל הנראים לעין ועיכוב הופעה על פני העור של סימני גיל חדשים. מכאן ברור שככלל, סרומים מכוונים יותר לגיל הבוגר ותפקידם כפול: גם להעניק לעור הפנים את הריכוז הגבוה במיוחד של מרכיבי טיפוח שהם מכילים, וגם לשפר את ספיגת קרם הטיפוח שמורחים מעל.

צעד מעניין נקטה חברת “BManuka” הישראלית שבחרה לפתוח את  סדרת הטיפוח “RECREATION” שלה עם סרום כ”מוצר כוכב”.

הסרום הזה מכיל ארס דבורה המופק מדבורת הדבש הניו-זילנדית, דבש טבעי שהדבורה מפיקה מצמח המאנוקה וחומצה היאלורונית טבעית, ובעקבותיו יגיעו מוצרי טיפוח הפנים הנוספים. כולם מבוססים על עוקץ דבורה מניו-זילנד, דבש שהיא מייצרת ומרכיבי טיפוח חשובים אחרים, בעיקר מצמחים ניו-זילנדיים. ביניהם: תמצית מעץ הקוואי, תמצית מעץ הקומראו וכן תמציות מקיווי ומפשתן המקומי. ללא חומרים מבעלי חיים, ללא פראבנים וללא SLS

אנחנו מכירות מוצרי קוסמטיקה המכילים דבש ובאופן אישי אני מאוד אוהבת אותם כי הדבש טוב לעור שלי. נראה שתורם יפה להרגעת רגישותו וגם מעניק לו יתרונות טיפוח. על כולם, גובר בעוצמת פעולתו דבש המנוקה, שהדבורה מכינה מליקוטי צוף מפרחים הגדלים רק בניו-זילנד. דבש זה עשיר בחומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים וידוע יותר מכל דבש אחר בסגולותיו האנטי דלקתיות, בעידוד ייצור קולגן, וביכולתו להפוך את העור לחלק וגמיש יותר ולעזור לתאי העור להתחדש.

הייחוד והחידוש בסרום פנים זה מסדרת “ריקריאיישן”, של חברת “BManuka” הישראלית, הוא שימוש קוסמטי בארס שנמצא בתוך עוקץ הדבורה מניו-זילנד. תרגעו, שיטות מודרניות מאפשרות לאסוף מתוכו את חומר הארס בלי לפגוע בדבורים. בהיבט המסורתי, הילידים במקום נהגו לטפל בעצמם באמצעות העקיצות כדי להשיג את ההשפעה המבריאה שיש לרכיבי הארס: סיוע למערכת הדם, הגברת החוסן הפיזי וההרגשה הכללית הטובה ועוד. מבחינה קוסמטית, התברר כי המבנה הכימי הייחודי של הארס, האנזימים שלו, חומצות האמינו הייחודיות שפעולות להמסת מעטפות תאי העור ובכך מאפשרים למרכיבים אחרים לחדור לתאים ולפעול באופן יותר אפקטיבי. החלבונים בארס הדבורה מעוררים את שרירי הפנים ובכך תורמים להרמת העור ולמראה עור מוצק וחלק.

לכך תורמת גם תמצית מפרח ורד מוסקט הצומח פרא בהרי האנדים. עשיר בחומצות שומן אומגה 3 ו-6. מסייע בתיקון ובתחזוקה של עור בריא ומסייע להטבה בצלקות. את היבט המלאות והנפח לעור הפנים מעניקה חומצה היאלורונית ממקור טבעי, שהיא מרכיב הלחות הטבעי בעור, שייצורו העצמי פוחת עם העלייה בגיל. חייבת להודות שהתרשמתי ביותר מהמרקם המאוד קליל של סרום זה, למרות שהוא מכיל שמנים כמו חוחובה, שיאה, חמנייה וזית וגם ג’ל אלו-ורה ועוד. ההמלצה היא להניח את הסרום (על עור פנים נקי) 3 – 4 פעמים בשבוע. חייבת להודות, שמהר מאוד עברתי לשימוש יומיומי ואפילו פעמיים ביום.

המרקם המאוד קליל, בוודאי ימשוך במיידית את קהל הצרכניות בעלות עור פנים שמנוני. עורן זקוק לרכיבי טיפוח, אך את המוצרים הרגילים הוא מרגיש ככבדים מדי. כנראה שהן תעדפנה להסתפק בו בשעות היום. לי, שעורי בוגר, המריחה שלו על העור מאוד נעימה ומעניקה תחושת רווחה ורוויה. בשבועות האחרונים, אני מניחה את הסרום של “BManuka” על עור פנים נקי ולפעמים מניחה מעליו את קרם היום, כי כך אני רגילה, ולפעמים מסתפקת בו לבדו. כשאני יוצאת מהבית, אני מסתפקת בסרום ומעליו מסנן-קרינה בדרגה המומלצת, או מייק-אפ שמכיל מסנן-קרינה כזה. בערב, ובעיקר לאחר רחצת הפנים עם ג’ל ניקוי – אני מרגישה ממש צורך בקרם לילה עשיר מעליו.

המרקם הקליל ועושר המרכיבים, עונים על צרכי הטיפוח ובמזג האוויר הישראלי העכשווי, הם מאפשרים להשתמש בו ביום, ללא תוספת קרם טיפוח מעל. להבדיל, ברור שבימים הקרים, יתעורר צורך עז בסרום כמוצר שימלא את החסר שבקרם הרגיל, שכבר לא יספיק לעור. זה קורה כי משבי הרוחות ואוויר המזגנים היבש גורמים להתנדפות מים מעור הפנים ולכן מעצימים את היובש בעור רגיל או יבש. הקור מכווץ את הנקבוביות בעור הפנים ולכן נספח פחות קרם טיפוח לתוכן. סרום מתחת לקרם מתאים יותר מאשר קרם במרקם עשיר יותר, או הנחה נדיבה יותר של הקרם הרגיל, מכיוון שיכולת הספיגה של העור מוגבלת.

מאוד חשוב לדעת כי אין הכרח להניח מעל סרום רק את הקרם התואם לו מאותה סדרת טיפוח. נכון שביחד הם אמורים לבצע פעולה ממוקדת יותר בעלת עוצמה כי הרכיבים שלהם הולכים באותו הכיוון. אבל אין בכך חובה ואנחנו יכולות להשתמש בסרום שאנחנו אוהבות, ומעליו להניח כל קרם שיש לנו בבית.

לדברי החברה, הסרום מסייע בטשטוש והפחתת קמטים, חידוש תאי העור ויצירת מראה עור צעיר ורענן. הוא עבר בדיקות לעור רגיל ובדיקה דרמטולוגית לעור רגיש במכון המילטון האירופאי. תוצאות הבדיקות אושרו ע״י משרד הבריאות בישראל. אופן השימוש המומלץ: לאחר שטיפת הפנים במים חמימים, יש להניח את הסרום עם קצות האצבעות ולהמתין עד לספיגה מלאה. כמו כן, החברה מבטיחה תוצאות נראות לעין כבר מהבקבוק השני.

מהתנסותי, אצלי הסרום נספג במיידית, אפילו מהר יותר מכל סרום אחר שיש לי בבית ומהסרומים הרבים שהתנסתי בהם במשך 26 שנה שבהן הייתי כתבת הקוסמטיקה של שבועון “לאישה”. כפי שציינתי, בימים חמים אלה של קיץ ישראלי – אני נוטה להסתפק בסרום זה כי הוא מעניק לעורי תחושת נינוחות, נעימות ורוויה. מה שהכי הפליא אותי, ואני ממש חייבת לשתף אתכן בכך, הוא השיפור המדהים במרקם העור. נראה שהקרמים היותר כבדים או הפחות נספגים אצלי ביעילות, שהשתמשתי בהם לאחרונה – גרמו להופעת פצעונים קטנטנים – שנעלמו במיידית.


כתבות נוספות במרכז הידע שאולי תאהבי...

נשים אוחזות במוצרי הפרו אייג'ינג של בימנוקה

מה הקשר בין פרו אייג’ינג והעלמת קמטים לבין דבש המנוקה?

קראו עוד >>

23/02/2022
דוגמניות אוחזות בתכשירי אנטי אייגינג

שישה טיפים שיעזרו לעור הפנים שלך להיראות טוב יותר

קראו עוד >>

19/09/2022
הסגולות המדהימות של אבקת פרופוליס

הסגולות המדהימות של אבקת פרופוליס

קראו עוד >>

17/07/2023
0
    0
    העגלה שלי
      חזרה לעגלה
      דילוג לתוכן