22/11/2022

איך להאט את תהליך הזדקנות העור?


רבים מהשינויים שאנחנו עוברים עם הגיל הם מבורכים ונדרשים, אבל על חלקם היינו שמחים לוותר. הכירו את הפרו אייג’ינג, גישה שמצליחה להאט את קצב הזדקנות העור בעזרת מוצרים מתקדמים ותזמון נכון.

קמטי הבעה ושינויים נוספים שמתבטאים על גבי עור הפנים, לא מופיעים ביום בהיר אחד. הם צצים בהדרגה, לעתים כבר במהלך העשור השלישי לחיינו, כחלק משינויים טבעיים שכולנו מתמודדים איתם. מדובר בדרך כלל בשילוב בין גנטיקה לבין גורמים מזיקים כמו עישון או חשיפה עודפת לשמש, שמובילים לאובדן לחות בעור ומפחיתים מגמישות שלו. במילים אחרות, יוצרים קרקע פורייה ליובש, קמטוטים ושינויים במרקם.

פרו אייג’ינג – מקדימים את הטיפול

על טיפולי האנטי אייג’ינג, ששמים דגש על האטת תהליכי התבגרות העור שכבר החלו להופיע על גבי העור – כולנו שמענו. פרו אייג’ינג הוא הצד השני של המטבע. מדובר בגישה שמטרתה להקדים ולמנוע מראש את הופעתם של חלק מסימני התבגרות העור, כדי לייעל את התוצאות ועל ידי כך להאט את תהליך ההזדקנות העתידי. הדבר נעשה על ידי שינוי שגרת הטיפוח של העור כבר בגיל צעיר, בשונה מהנטייה של חלקנו להמתין לקמטים הראשונים ורק אז לחפש אחר פתרונות.

ההיגיון שמאחורי הגישה הגיוני ומובן – קל יותר לפעול למזעור נזקים עתידיים מאשר לטפל בנזקים שכבר קיימים בשטח. נשים וגברים רבים כבר מאמצים את העקרונות המרכזיים שמנחים את הפרו אייג’ינג, הכוללים מוצרי קוסמטיקה טבעיים בעלי רכיבים מזינים שנדרשים לעור, בין אם מדובר על סרום פנים, קרם יום או קרם לילה; הימנעות מהרגלים מזיקים שפוגעים במראה העור ובמרקם שלו; בראש וראשונה, הגנה נכונה משמש שפירושה תכשיר הגנה בעל  SPF 30-50  בשימוש קבוע ולא רק בקיץ. יש להקפיד על הגנה על כל אזורי העור החשופים ולא להסתפק בהגנה על הפנים בלבד. כמו כן הקפדה יומיומית על ניקוי יסודי והסרת איפור בסיום השימוש תסייע אף היא לשמירה על עור הפנים.

אישה מורחת קרם פנים על טהרת דבש המנוקה

פרו אייג’ינג, דבש המנוקה ומה שביניהם

עור הפנים שלנו מתמודד בעקביות עם נזקים מצטברים של רדיקלים חופשיים, אשר נוצרים לעתים כתוצאה מחשיפה לגורמים מזיקים שונים – החל מעשן ועד לקרינת השמש. אותם רדיקלים מובילים להאצת תהליכי התבגרות העור, ומתבטאים בצורת דלקות בעור, קמטוטים, פיגמנטציה ופגיעה באלסטיות של העור.

מעוניינת ליישם את עקרונות הפרו אייג’ינג אבל מתלבטת אילו תכשירים לשלב בשגרת היומיום שלך? ככלל, מוצרי הקוסמטיקה המומלצים בהקשרים שהוזכרו הם כאלה המכילים חומרים פעילים איכותיים. מומלץ לעיין ברשימת הרכיבים של כל תכשיר, ולבחור באלה שיתרונותיהם ידועים והוכחו באופן מדעי.

מוצרי הקוסמטיקה של Bmanuka משתלבים בהצלחה בגישת הפרו אייג’ינג, בשל העובדה שהם מכילים מגוון רכיבים התורמים לעור – בדגש על ארס דבורי המנוקה ודבש המנוקה מניו זילנד. סגולותיהם הטיפוליות והאנטי-דלקתיות של הרכיבים הללו ידועה היטב בעולם המדע ובספרות המקצועית, והיא מיוחסת לתכולת נוגדי חימצון, מינרלים וויטמינים גבוהה במיוחד – שעולה על זו של יתר סוגי הדבש. ואכן, בשנים האחרונות משמש דבש המנוקה גם למטרות קוסמטיות, בכדי לתרום לשיפור מראה עור הפנים והקמטים.

כך למשל, סרום פנים שכולל ארס דבורים, נבחן על ידי חוקרים במסגרת מחקר בקרב קבוצת משתתפות. ממצאי המחקר העלו כי הטיפול בסרום הוביל לשיפור במראה הקמטים שעל גבי עור הפנים שלהן, במספר קריטריונים. החל מהקטנת השטח הכולל, דרך הכמות ועד לעומק.

תכשירי קוסמטיקה מומלצים להאטת הזדקנות העור

היתרונות הרבים של מוצרי קוסמטיקה טבעיים המכילים דבש מנוקה, זיכו אותם לכינוי “הבוטוקס של הטבע”. כך שאם גם את מעוניינת להעניק לעור שלך את הדחיפה קדימה שהוא זקוק לו ולהקדים הופעה של נזקים עתידיים – מוצרי Bmanuka יכולים לסייע לך להגיע אל המטרה. סרום פנים ארס הדבורה מבית Bmanuka מכיל נבחרת רכיבים מובילה המעניקה לעור לחות, מסייעת למיצוקו, ממריצה ייצור קולגן ומגבירה את רמת האלסטיות של העור. במילים אחרות, כל מה שהעור שלך ישמח לקבל כדי להישאר חיוני ורענן.

קרם יום לפנים הוא לא רק בעל מרקם נעים למריחה אלא גם מעניק לעור אפקט מתיחה, בכדי לשמור על מראה חלק, מואר ובריא. נוסף לארס הדבורים, הקרם מכיל גם חומצה היאלרונית – שאת יתרונותיה בכל הקשור לעור הפנים, כולנו מכירות היטב. את ההזנה בזמן השינה, תוכלי להשיג באמצעות קרם לילה עם ארס דבורים ודבש מנוקה, ששומר על גמישות העור ומזין אותו בכל הרכיבים שעוזרים להעניק לו חיוניות מסביב לשעון.

מראה עור צעיר, חלק ומתוח, מתחיל בשמירה והגנה על הפנים כבר מגיל צעיר. עם מוצרי Bmanuka מדובר בתהליך פשוט, יעיל, ידידותי לשימוש ובעיקר כזה שמשיג תוצאות.


כתבות נוספות במרכז הידע שאולי תאהבי...

אישה מורחת קרם לטיפול באקנה

אילו תכשירים קוסמטיים מסייעים לטיפול באקנה?

קראו עוד >>

24/01/2023
אישה מורחת קרם פרו אייג'ינג בימנוקה

איך לצמצם קמטים בפנים ואילו מוצרים באמת עובדים?

קראו עוד >>

23/02/2022
אישה משתמשת בקרם יום פרו אייג'ינג להסרת קמטים מתחת לעיניים ולמנוע עיגולים שחורים בעיניים

חומצה היאלורונית למניעת עיגולים שחורים סביב העיניים

קראו עוד >>

17/07/2023
0
    0
    העגלה שלי
      חזרה לעגלה
      דילוג לתוכן